Kompleksowa obsługa inwestycji hotelowych i gastronomicznych
INCafe - projektowanie wnętrza
Projekty wnętrz, projekty technologiczne, identyfikacja graficzna, nadzór autorski
Hotele

Projektowanie hoteli i wnętrza hotelu


Jedną z głównych specjalizacji naszej firmy jest profesjonalne projektowanie hoteli. Chociaż tego typu obiekty najczęściej projektuje się w oparciu o ogólne wytyczne aranżacji wnętrz, to jednak trzeba pamiętać o kilku ważnych kwestiach, które pozwolą na wykreowanie przestrzeni nie tylko użytecznej, ale także przyjaznej użytkownikom.

Jako doświadczona firma projektowa, zajmujemy się projektowaniem hoteli resortowych, biznesowych, konferencyjnych, a także apartamentowych. Nasi wyspecjalizowani pracownicy pracowali zarówno przy wnętrzach niedużych moteli, jak również przy ekskluzywnych, wielogwiazdkowych superiorach. Na swoim koncie mamy dziesiątki zrealizowanych projektów, nie tylko dla klientów z Polski, ale i z Niemiec, Słowacji, Szwecji oraz USA.

https://in-cafe.pl/wp-content/uploads/2014/11/SAP_0068web.jpg

TROCHĘ HISTORII:

Posiadamy doświadczenie w projektowaniu hoteli resortowych, apartamentowych, konferencyjnych i biznesowych. Nasi designerzy pracowali przy wnętrzach tak niewielkich moteli, jak i luksusowych pięciogwiazdkowych superiorach. W 2015 r wykonaliśmy również pierwszy projekt hotelu połączonych apartamentów pod Sztokholmem.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że każdy obiekt hotelowy powinien przyciągać uwagę swoim indywidualnym charakterem i stylem, a także pasować do oczekiwań gości starannie przemyślanym designem. Projektowanie hotelu jest czynnością, do której podchodzimy kompleksowo i z maksymalnym zaangażowaniem. Wiemy, że nie ma projektu idealnego, posiadającego ścisłe wytyczne, na podstawie którego możliwe będzie stworzenie wnętrza hotelu zapewniającego gościom komfort, a inwestorom satysfakcję z osiągniętego efektu wizualnego.

Jednym z największych wyzwań w trakcie projektowania hotelu jest zastosowanie takich rozwiązań, aby nieduży pokój hotelowy, o określonych wymiarach, pozwolił poczuć się klientom naprawdę dobrze. W całym procesie niezwykle istotną rolę odgrywa równowaga oraz proporcje, które w żaden sposób nie mogą zostać zachwiane.

Dobrze zaprojektowane wnętrze hotelu powinno być spójne w swoim charakterze i designie, ale nie jednostajne. Nie należy obawiać się mocnych, zdecydowanych kolorów czy przykuwających uwagę ornamentów, jeśli zostaną prawidłowo zastosowane przez ekspertów.


1

NASZA MISJA

Kiedy zaczynaliśmy projektowanie hoteli, postawiliśmy sobie za cel, aby każdy kolejny projekt wykonać lepiej niż poprzedni. Naszym celem jest nieprzerwany rozwój i dostarczanie usługi projektowania wnętrz hotelowych na najwyższym możliwym poziomie.


1

ZAKRES USŁUG

Specjalizując się w projektowaniu hoteli, od samego początku działalności stawiamy sobie za cel dostarczanie usług na najwyższym możliwym poziomie. Poza przygotowaniem standardowego projektu wnętrza hotelu, zajmujemy się kompleksową obsługą inwestycji w ramach pełnego developmentu.

 

W skład proponowanych przez nas usług wchodzą:

  • projekt wnętrza,
  • przygotowanie identyfikacji wizualnej firmy,
  • koncepcja brandingu przestrzennego,
  • opracowanie harmonogramu oraz list zakupowych wyposażenia,
  • kontakt z producentami sprzętów oraz materiałów wykończeniowych,
  • nadzór nad ekipami budowlanymi, remontowymi, szklarskimi i stolarskimi,
  • kontakt w sprawie opiniowania ze służbami nadzoru pożarowego, sanitarnego oraz ochrony zabytków,
  • organizowanie akcji marketingowych w prasie oraz Internecie.
  • Technologie wykorzystywane w projektowaniu hoteli

 

Projektowanie hotelu przez naszych specjalistów idzie w parze z  najważniejszymi zasadami ergonomii, funkcjonalności oraz najnowocześniejszymi rozwiązaniami architektonicznymi. Wiemy, że każde wnętrze hotelu może zostać zaprojektowane na wiele sposobów, ale jeśli brakuje indywidualnego podejścia, efekt na ogół jest bardzo szablonowy. Dlatego dokładamy wszelkich starań, by zapewnić funkcjonalną oraz estetyczną spójność wszystkich stref hotelowych, co ma duży wpływ na to, jak finalnie będzie postrzegany cały obiekt.


oshine-v18-demo-1

TECHNOLOGIE W PROJEKTOWANIU HOTELI

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze projekty były nie tylko estetyczne i zgodne ze sztuką projektowania hoteli, ale też przykładamy szczególną wagę do stosowania najnowszych technologii. Naszym celem jest dostarczyć produkt, dzięki któremu Państwa wnętrze będzie mogło korzystać ze wszystkich zdobyczy najnowszych technologii. W chwili obecnej biuro IN pracuje nad autorskim systemem modułu rzeczywistości rozszerzonej (Augmented Reality, AR) opartym o branding danego klienta. Dowiedz się więcej kontaktując się z nami, lub wchodząc na nasz fanpage: www.facebook.com/interiordesignIN/ .


NIEKTÓRE Z NASZYCH OSTATNICH PRAC:

We would like to reccomend company IN, which proved to be proffesional and trustworthy.

Anette Blomqvist
MANOR HOUSE, Stockholm

Wyrażamy uznanie dla poziomu współpracy z IN Design i wypracowanych przez firmę efektów, rekomendując ją również innym przedsiębiorcom.

Katarzyna Lewandowska
Hotel Dębowa Góra, Płock

Company IN is professional and trustworthy (...) I fully recommend their services.

Emad Abu Saleh
RWI, Cleveland OH
Skontaktuj się z nami