Kompleksowa obsługa inwestycji hotelowych i gastronomicznych
INCafe - projektowanie wnętrza
Projekty wnętrz, projekty technologiczne, identyfikacja graficzna, nadzór autorski
PUBY

Projektowanie wnętrz pubów


Z roku na rok w Polsce jest otwieranych coraz więcej barów i pubów. Jednak nie każde nowo powstałe miejsce przykuwa uwagę klientów. W czym zatem tkwi sukces lokali, które cieszą popularnością? Kluczowe znaczenie ma bez wątpienia odpowiednia aranżacja pubu. Wnętrza zaprojektowane estetycznie i ze smakiem zapewniają klimat oraz przyjemność przebywania. Dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferujemy kompleksowe projektowanie barów i pubów.

Dzięki połączeniu doskonałej znajomości najnowocześniejszych technologii i wieloletniego doświadczenia, każdy przygotowany przez nas projekt pubu jest łatwy do realizacji i umożliwia zredukowanie kosztów inwestycji. Zespół naszych wyspecjalizowanych pracowników działa profesjonalnie i elastycznie, do każdej aranżacji podchodząc indywidualnie i z maksymalnym zaangażowaniem.

kawiarnia dla dzieci

ARANŻACJA WNĘTRZ PUBU - NA CO ZWRACAMY UWAGĘ

W projektowaniu i aranżacji wnętrza w pubach liczą się dla nas przede wszystkim preferencje klienta. Wszystkie przygotowywane przez nas koncepcje ściśle odpowiadają więc potrzebom i oczekiwaniom zamawiających. Każda aranżacja wnętrza w pubie jest jednak inna, ponieważ inny jest odbiorca i jego wymagania.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że projektowanie wnętrza klubu czy pubu wymaga zastosowania odpowiednich materiałów wykończeniowych, kolorów, a także przemyślanego nagłośnienia i oświetlenia. Kreując pomieszczenia klubowe zwracamy uwagę na najważniejsze zasady funkcjonalności i ergonomii, które w połączeniu z nowoczesnymi rozwiązaniami architektonicznymi pozwalają nam na projektowanie wnętrz klubów nocnych użytecznych i przyjaznych użytkownikom.

Każda przygotowywana przez nas aranżacja wnętrza w pubie uwzględnia również specyfikę samego miejsca, lokalizację oraz upodobania przebywających w nim osób.

export_images-0008-comp

CO OFERUJEMY?

Oferowana przez nas usługa projektowania barów i pubów obejmuje:

  • projekt technologiczny,
  • projekt instalacji wodno-kanalizacyjnej,
  • projekt instalacji wentylacji,
  • koncepcję oświetlenia,
  • plan nagłośnienia.

Przygotowując projekty barów i pubów zwracamy uwagę przede wszystkim na preferencje klienta, a także na specyfikę samego miejsca, lokalizację oraz upodobania przebywających w nim osób. Wszystkie zrealizowane przez nas wnętrza pubów są więc ściśle dostosowane do potrzeb i oczekiwań osób zamawiających. Projektowanie barów realizujemy przy uwzględnieniu najistotniejszych zasad ergonomii i funkcjonalności, które w połączeniu z innowacyjnymi pomysłami architektonicznymi umożliwiają nam kreowanie wnętrz użytecznych, estetycznych i przyjaznych użytkownikom.


NIEKTÓRE Z NASZYCH OSTATNICH PRAC:
Skontaktuj się z nami