Kompleksowa obsługa inwestycji hotelowych i gastronomicznych
projektowanie, obsługa, wnętrza
Projekty wnętrz, projekty technologiczne, identyfikacja graficzna, nadzór autorski
RESTAURACJE

Projektowanie wnętrz restauracyjnych - IN-Cafe Warszawa


Chociaż kluczowe znaczenie dla popularności restauracji ma smaczne jedzenie oraz dobra obsługa, to atmosfera panująca w lokalu ma niemal takie samo znaczenie. To w zupełności wystarczający powód, aby tak ważne przedsięwzięcie, jakim jest aranżacja restauracji, powierzyć w ręce doświadczonych specjalistów.

W projektowaniu restauracji i kawiarni najważniejsze są dla nas przede wszystkim potrzeby oraz preferencje klienta. Do każdego zadania podchodzimy w pełni profesjonalnie, elastycznie i z maksymalnym zaangażowaniem, dlatego trudno znaleźć dwa identyczne wnętrza naszego autorstwa. Naszą misją jest tworzenie przestrzeni użytkowych, estetycznych oraz przyjaznych klientom.

kawiarnia dla dzieci

Projekt kuchni w restauracji - Trochę historii


Pierwsze zlecenie na projekt wnętrz restauracji otrzymaliśmy z polecenia zadowolonego klienta. Premierowy projekt dotyczył niewielkiej restauracji w hotelu i -niestety- nie był pozbawiony wad: dowiedzieliśmy się, dlaczego nie wolno stosować marmurowych płytek na podłodze, ani nawiewów wentylacyjnych przy wejściu.

Poznaliśmy natomiast podstawy projektowania wnętrz restauracyjnych, wymagania stawiane rozwiązaniom ergonomicznym i materiałowym. Od „naszego” pierwszego projektu restauracji minęły już 3 lata. Przez cały czas robimy wszystko, aby ulepszać swoją ofertę, by goście Państwa lokali doświadczali rozwiązań najwyższej jakości estetycznej i ergonomicznej.


export_images-0008-comp

Projekty restauracji - W JAKI SPOSÓB PROJEKTUJEMY RESTAURACJE I KAWIARNIE?


Aranżacje restauracji to wyzwania, w których stawiamy przede wszystkim na jakość materiałów oraz innowacyjność rozwiązań architektonicznych. Do kreowania przestrzeni wykorzystujemy różnorodne materiały, wśród których znajdują się: kamień, drewno oraz len. Podczas projektowania restauracji i kawiarni szczególny nacisk kładziemy na najważniejsze zasady ergonomii i funkcjonalności, dlatego mogą mieć Państwo pewność, że nasze usługi i proponowane rozwiązania będą w pełni profesjonalne.

Realizując projektowanie kawiarni, restauracji czy cukierni zwracamy również uwagę na najnowsze technologie. Przed przystąpieniem do wykonywania prac każdorazowo przeprowadzamy komputerowe analizy cyrkulacji powietrza, przygotowujemy symulacje oświetlenia sztucznego i naturalnego, a także szczegółowo analizujemy testy akustyki uwzględniające proponowane przez nas rozwiązania. Wszystko po to, by nasze projekty restauracji odznaczały się najwyższą jakością i były dopracowane w najmniejszych nawet szczegółach.


1

Wnętrze restauracji - WYGLĄD, OŚWIETLENIE I KLIMAT


Doskonale zdajemy sobie sprawę, że każde wnętrze restauracji jest inne i wymaga indywidualnego podejścia. To zrozumiałe, że w aspekcie wizualnym restauracja czy kawiarnia powinna zostać dostosowana przede wszystkim do preferencji i upodobań przebywających w niej osób. Równie istotne jest jednak, aby wystrój wnętrza spełniał wymogi personelu – dlatego każdy przygotowany przez nas projekt kawiarni obejmuje nie tylko salę, w której znajdują się goście, ale także zaplecze, ladę, strefę kuchenną, itp.

Aranżując wnętrze kawiarni czy restauracji zawsze zwracamy uwagę na funkcjonalność i estetykę. Jednym z najbardziej istotnych elementów każdego lokalu jest oświetlenie, które powinno w subtelny sposób harmonizować z ze stylem wystroju, a jednocześnie gwarantować prawidłową widoczność w każdym miejscu. Dlatego współpracujący z nami architekci korzystają z fachowego wsparcia profesjonalistów w zakresie projektowania sieci energetycznych.


oshine-v18-demo-1

Restauracja, kawiarnia, cukiernia - co oferujemy


Wiemy jakim wyzwaniem jest otwarcie, lub rebranding restauracji. Poza standardowym projektem wnętrz hotelowych, biuro IN zajmuje się kompleksową obsługą inwestycji gastronomicznych w ramach pełnego developmentu. W skład usług wchodzą:

– projekt wnętrz
– wykonanie identyfikacji wizualnej firmy (brandingu)
– projekt brandingu przestrzennego (umieszczenie w przestrzeni restauracyjnej elementów marki hotelu)
– przygotowanie harmonogramu i list zakupowych wyposażenia
– kontakt z producentami sprzętów i materiałów wykończeniowych, wraz z koordynacją dowozu
– dostarczenie i nadzór nad ekipami remontowymi, budowlanymi, stolarskimi i szklarskimi
– przygotowanie i wdrożenie certyfikowanych projektów technologicznych w części kuchennej lokalu
– kontakt w sprawie opiniowania ze służbami nadzoru sanitarnego, pożarowego i ochrony zabytków
– organizacja akcji promocyjnych w prasie drukowanej i internetowej inwestycji

W zespole znajdują się specjaliści z wielu dziedzin: projektanci wnętrz, konstruktorzy, graficy i informatycy. Dzięki nim możemy zaoferować możliwie kompleksową usługę, dzięki której wnętrze restauracji będzie spójne z jego wizerunkiem w prasie i sieci, oraz proces wprowadzania wszelkich zmian będzie maksymalnie uproszczony, a ryzyko opóźnień wynikających z koordynacji wielu usługodawców i ekip będzie wyeliminowane.


SAP_0230

Projekty - zespół Warszawa


Nasz zespół IN-Cafe Warszawa składa się ze specjalistów z wielu dziedzin: projektantów wnętrz, konstruktorów, grafików i informatyków. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować i wykonać rozwiązania poza zasięgiem innych biur. Dysponując utalentowanym zespołem, poza zaprojektowaniem wnętrz Państwa restauracji, możemy zaproponować dodatkowo wykonanie identyfikacji graficznej (logo, wizytówki, branding przestrzenny, materiały reklamowe etc.), oraz rozwiązań informatycznych (strony internetowe, moduły AR, programowanie przestrzeni mixed media etc.

W projektowaniu staramy się zawsze zaproponować rozwiązania wykraczające poza standardowe projektowanie wnętrz gastronomicznych. Współpracujemy z wieloma firmami dostarczającymi najnowsze rozwiązania technologiczne dla lokali restauracyjnych i kawiarnianych, oraz sami stawiamy na innowacje: jesteśmy jednymi z prekursorów w Polsce, jeśli chodzi o stosowanie technologii rzeczywistości rozszerzonej (Augmented Reality), która pozwala na nieograniczoną kreację przestrzeni wirtualnej we wnętrzach Państwa restauracji.


NIEKTÓRE Z NASZYCH OSTATNICH PRAC:

We would like to reccomend company IN, which proved to be proffesional and trustworthy.

Anette Blomqvist
MANOR HOUSE ESTATE Stockholm

Wyrażamy uznanie dla poziomu współpracy z IN Design i wypracowanych przez firmę efektów, rekomendując ją również innym przedsiębiorcom.

Katarzyna Lewandowska
Hotel Dębowa Góra, Płock

Company IN is professional and trustworthy (...) I fully recommend their services.

Emad Abu Saleh
RWI, Cleveland OH
Skontaktuj się z nami