Kompleksowa obsługa inwestycji hotelowych i gastronomicznych
INCafe - projektowanie wnętrza
Projekty wnętrz, projekty technologiczne, identyfikacja graficzna, nadzór autorski
KLUBY

Projektowanie wnętrz klubowych


Projektowaniem wnętrz zajmujemy się od 2011 roku. Jesteśmy grupą dobrych przyjaciół, których połączyły studia i wspólne pasje: uwielbiamy patrzeć, jak nasze projekty stają się rzeczywistością i wpływają na świat dookoła. Zaczynaliśmy od projektowania wnętrz prywatnych; dziś koordynujemy inwestycje o powierzchniach kilkudziesięciu tysięcy metrów kwadratowych.

W projektach stawiamy na nowoczesną estetykę i technologiczny aspekt wnętrz; staramy się, aby wnętrze klubu było nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale przede wszystkim stanowiło unikalne doświadczenie.


kawiarnia dla dzieci

export_images-0008-comp

PROJEKTOWANIE I ARANŻOWANIE WNĘTRZ KLUBÓW

Atrakcyjność wizualna klubów muzycznych oraz lokali dyskotekowych to niewątpliwie czynnik, który przyciąga klientów. Właścicielom dyskotek, którym zależy na nowoczesnej
i nieszablonowej aranżacji, proponujemy kompleksowe usługi z zakresu projektowania wnętrz oraz fachowe doradztwo w doborze oryginalnego wyposażenia.

Projektowanie wnętrz klubu to usługa, którą wykonujemy profesjonalnie i kompleksowo, począwszy od przygotowania wysokiej jakości projektu, poprzez nadzór autorski i dostarczenie materiałów promocyjnych. Wyjątkowość naszych rozwiązań polega na tym, że są one starannie przemyślane i dopracowane w każdym, najmniejszym szczególe. Projektowanie wnętrza klubowego i kierunek prac zawsze wyznaczają nam cechy lokalu, w szczególności wielkość i układ pomieszczeń, a także preferowany gatunek muzyki.


export_images-0025-comp

KREATYWNE POMYSŁY NA WYSTRÓJ I ARANŻACJĘ WNĘTRZA DYSKOTEKI

Nasze usługi z zakresu projektowania wnętrza dyskoteki kierujemy zarówno do obecnych, jak i do przyszłych właścicieli pubów oraz klubów muzycznych. By zyskać dobrze prosperujący lokal, wcale nie trzeba wydawać fortuny na artystyczne malowanie ścian czy kosztowne efekty multimedialne. Teraz mały klub czy dyskoteka mogą stać się prawdziwym rozrywkowym centrum. Korzystając z naszych usług projektowania wnętrz dyskotek zyskują Państwo kompleksową obsługę inwestycji, wraz z przygotowaniem projektu instalacji oświetlenia oraz systemów akustycznych.

Profesjonalne projektowanie wnętrz dyskotek pozwala na uzyskanie przestrzeni unikatowej, przykuwającej uwagę nietypowymi rozwiązaniami, takimi jak zjawiskowe oświetlenie czy neonowe barwy. Każdy aranżowany lokal staramy się dopasować pod względem wizualnym oraz funkcjonalnym do potrzeb użytkowych gości, którzy będą je odwiedzać. Służymy Państwu fachową pomocą na każdym etapie wykonywania aranżacji.


NIEKTÓRE Z NASZYCH OSTATNICH PRAC:
Skontaktuj się z nami